ÇEKMEKÖY TERCÜME HİZMETLERİ

Çekmeköy Tercüme, Arnavutça, Arapça, Azerice, Almanca,  Bulgarca, Fransızca, İngilizce, Rusça Yeminli Çeviri ALEMDAĞ,ÇEKMEKÖY, MERKEZ KÖYLER, ÖMERLİ, TAŞDELEN Tercüme Bürosu

ÇEKMEKÖY
Çekmeköy Sözlü ve Yazılı Yeminli Tercüme
Sözlü tercüme, kaynak dilde söylenilenleri, hedef dile aktarmak anlamına gelir. Simultane ve Ardıl tercüme yapan çevirmenler sözlü ifade edilenler üzerinde çalışır.
Yazılı Tercüme,bir dildeki yazılı ya da sözlü metnin farklı bir dile anlam bütünlüğü bozulmadan birebir tercüme edilmesidir. Yeminli tercüman'lık noterlerce yapılır.

Çekmeköy Bireysel ve Kurumsal Yeminli Tercüme

Çekmeköy Bireysel ve Kurumsal Yeminli Tercüme Hizmetleri Yeminli tercüme,yeminli çevirmen tarafından imzalanıp mühürlenen tercümedir.Üniversite düzeyinde diploması olan kişilere yemin ettirilerek,yeminli tercüman yetkisini verilir.

Çekmeköy yazılı, sözlü, yeminli, noter tasdikli çeviri hizmeti

Çekmeköy yazılı, sözlü, yeminli, noter tasdikli çeviri hizmeti Akademik Tercüme, Edebi Tercüme, Hukuki Tercüme, Tıbbi Tercüme, Teknik Tercüme, Ticari Tercüme, Redaksiyon, Sözlü Tercüme, Simültane Tercüme, Tapu, Nikah, Noter TercümanlığıWeb Sitesi Tercüme, Noter Yeminli Tercüme, Apostil Tasdikli Tercüme

Çekmeköy Saygıner Tercüme

2000 yılında, Saygıner Tercüme adı altında İstanbul/Üsküdar 'da kurulmuştur. Merkez Ofis Çekmeköy Ümraniye ve Kadıköy de Yerleşik Ofislerinde Uluslararası düzeyde tüm dillerde ve her konuda, yazılı, sözlü, yeminli, noter tasdikli çeviri hizmeti vermektedir.

Çekmeköy Saygıner Yeminli Tercüme

19 yılık süre içerisinde, gerek kurumsal gerekse bireysel olarak binlerce sayfa yazılı ve yüzlerce saat sözlü tercüme hizmeti gerçekleştirdik.

Edindiğimiz bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya her zaman hazırız. Kalite anlayışımız; Şirketimizin amacı, kurumsal ve bireysel çözüm ortaklarına en üstün kalitede profesyonel tercüme çeviri hizmeti vermektir.

Çekmeköy Saygıner Yeminli Tercüme
Hasat  Sokak, Kardelen  Sokak, Park Caddesi, Dalyan  Sokak, Yazar  Sokak, Alemdağ Şile Yolu Alemdağ-Reşadiye Yolu Alemdağ SO Alemdag İlköğretim Okulu Alemdağ Spor Tesisleri Alemdağ Ormanı Alemdağ Nısantepe Mahallesi Alemdağ Eksıoglu Mahallesi Alemdağ Catalmese Mahallesi Uran Caddesi, Elit  Sokak, 

Bize Ulaşın

Tel : 0216 310 10 18
Cep : 0554 952 04 28
Email : info@sayginertercume.com

Adres : Merkez Mahallesi, Erenler Cad. Hüseyin Sipahi Binası No:33 K:2 D:9 34782 Çekmeköy/İstanbul

Çalışma saati : 08:30 / 18:30

Tercüme Bülten

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim

Search