content top
Dünya Elinizin altındaBir şirketin büyümesi ve gelişmesi hitap ettiği müşteri portföyü ile orantılıdır, bu noktada diğer ülkeler ile çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Ticari görüşmelerinizi deneyimli tercümanlarımız ile biz yürütelim ve dünya üzerinde tanınan vede ticaret yapan bir firma olun. Kurumsal yapımızla doğru ve hatasız görüşmelerinizi tercüme edelim.

Dünyaya UskudarTercume ile açılmanız daha kolaylaşacaktır, kurumsal ve noter onaylı çevirileriyle partneriniz olmakdan memnuniyet duyacağız.
Çeviri HizmetleriUskudarTercume Olarak siz değerli müşterilerimizi güler yüzle karşılamak, sizin memnuniyetinizi sağlamak bizim için en önemli ve değer verdiğimiz çalışma kriterimizdir.
Müşterilerimizin mutluluğu bizim gururumuz ve övünç kaynağımızdır, bu düşünce ve amaç ile size hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

UskudarTercume samimi yaklaşımı ve güvenilir hizmetiyle sizi dünyaya açılan kapınız ve iş ortağınız olmaya daima hazırdır.
Düzelti Redaksiyon Tercüme HizmetleriTüm ticari firmalara, yazar, şair ve akademisyenlere profesyonel anlamda belge düzenleme ve redaksiyon hizmeti sunmaktadır. Web siteleri,Akademik makale ve çalışmalar , Power Point sunumları, kullanım kılavuzları, Teknik dokümanlar, broşürler, finansal raporlar, iş planları, roman, öykü, deneme, tiyatro, şiir ve diğer profesyonel belgeleri titizlikle ve öngördüğünüz sürede düzenlemekteyiz.

Belgelerinizi istediğiniz formatta hazırlıyoruz. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Taşınabilir Belge Dosyaları (PDF), Open Office ve Zengin Metin Dosyaları (RTF) dahil bir çok dosya biçimini düzenlemekteyiz.
Üsküdar Tercüme olarak son derece titiz ve özenli çalışıyoruz. Redaksiyon ve çevirilerimizden memnun kalmayan müşterilerimize geri ödeme veya yeniden ücretsiz çeviri ve düzeltme garantisi vermekteyiz.

Redaksiyon & düzelti hizmetlerimiz kapsamında yaptıklarımız:

- Özenli, ayrıntılı ve titiz bir dilbilgisi denetimi gerçekleştirmek ve hataları düzeltmek
- Bütün noktalama yanlışlarını düzeltmek
- Anlatım bozukluklarını gidermek, gereksiz ya da uygunsuz kelimelerin yerine uygun kelimeler bulmak
- Metinde üslup bütünlüğü sağlamak
- Metni istenilen digital formata dönüştürmek.
  
Tercümeleriniz Zamanında Teslim Edilir
Bir tercüme işinde en önemli noktalardan birisi de tercüme işinizin söz verilen zamanda teslim edilmesidir, Uskudar Tercüme olarak size teslim edeceğimize dair söylediğimiz tarihte işiniz tamamlanarak teslim edilmektedir.
  
Hatasız Tercüme Yapılmaktadır.
Firma olarak prensiplerimizden en önemlisi hatasız tercüme yapmaktır. Kurumsal bir firma olarak çalışanlarımız yeminli tercümanlar olmakla birlikte, tercüme işlerinizi Noter Onaylı olarak teslim etmektedirler.
  
%100 Müşteri Memnuniyeti
Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun kalacağımıza eminiz. Tüm müşterilerimize az yada çok ödeme muamelesi yerine hızlı çözümler sunma ve güler yüzle ticaret yapmak tek amacımızdır.
  
Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet Politikası
Yazılı ve sözlü tercüme işlerinizi en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Kurumsal bir firmayla çalışıyor olmanın güvencesini yaşıyacak ve çok uygun fiyatlarımızdan memnun kalıcaksınız.
  
Tercüme Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip
Bünyemizde çalışmakta olan tercümanlarımız, eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Çalışanlarımız bir çok teste tabi tutularak ve tercüme alanında deneyimli olmak koşullarıyla işe alınmaktadır.
  
Yüksek Kapasiteli Güvenlik
Tüm çevirileriniz yanlızca işi verdiğimiz çevirmenizmiz tarafından yapılmakta ve çevirilerinizi yanlızca Ofimizde gerçekleştirilmektedir. Hiç bir durum ve koşulda belge ve bilgileriniz bir başka çevirmenimiz tarafından görülmemekte ve işi alan tercümanımız ofis dışına çıkaramamaktadır..
  
Müşteri Portföyümüz
Dünyanın bir çok ülkesinden sözlü ve yazılı olarak tercüme işlerini yapmakta olduğumuz müşterilerimiz bulunmaktadır. Uskudar Tercüme olarak hizmet sektörümüzde aktif bir rol üstlenmekte ve alanında daima öncü olmaktadır.bu konuda referanslar sayfamızı inceliyebilirsiniz..
  
Bilgi ve Tecrübe
Hizmet içi eğitim anlayışımızla ve gelişen tercüme sektöründe yeni oluşum ve alanlarla ilgili sürekli olarak kendimizi ve firmamızı geliştirmekteyiz. Firmamız dünya üzerinde oluşan yeniliklere en hızlı şekilde uyum sağlamakta ve yenilikci fikirler ile çalışmalarımızı güncellemekteyiz.
content top